برای پیدا کردن بهترین دندانپزشک زیبایی ایران و تهران باید چه نکاتی را رعایت کنیم؟

بهترین دندانپزشک برای لمینت دندان در ایران کیست؟

بهترین دندانپزشک برای انجام کامپوزیت دندان در ایران کیست؟

بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران کیست؟

این ها همه سوالاتی است که ذهن مراجعان را هرروزه درگیر خود می کند. معمولا مراجعان از دوستان، همکاران یا آشنایان خود در مورد بهترین دندانپزشک زیبایی ایران سوال می کنند. آشنایانی که احتمالا، خود زیبایی دندانپزشکی انجام داده اند. این در حالی است که شخص پاسخ دهنده میبایست بسیار صادق باشد تا از دندانپزشک دندانهای خود ایراد بگیرد. چرا که همه ما دوست داریم نزد بهترین دندانپزشک زیبایی ایران، دندان های خود را لمینت یا کامپوزیت کنیم.

چند نکته در مورد پیدا کردن بهترین دندانپزشک زیبایی در ایران مهم است که می بایست مورد توجه قرار گیرد:

1- نمونه کارهای دندانپزشک زیبایی را ببینید . دیدن نمونه کارها به شما کمک می کند تا از نتیجه نهایی مطلع شوید. مثلا می توانید در سرچ اینستاگرام عبارت “لمینت دندان” را سرچ کنید. پزشکان مختلف و نمونه کارهایشان را بررسی کنید. توجه داشته باشید که انتخاب رنگ لمینت و کامپوزیت به انتخاب مراجع است. پس از رنگ دندان ها نمی توانید قضاوت کنید.

شما می بایست به فرم کلی دندان ها، تمیزی و شکل کار توجه کنید. الیته لازم به ذکر است که حتما عکس قبل را ببینید. دندانپزشک زیبایی دندان های شما را با لمینت یا کامپوزیت جایگزین نمی کند. بلکه لمینت و کامپوزیت را روی دندان های شما می چسباند. پس فرم کلی دندان ها قبل از کار زیبایی دندانپزشکی در نتیجه نهایی تاثیرگذار است.

ممکن است دندانپزشکی فقط دندان های ردیف و فک استاندارد را برای لمینت یا کامپوزیت دندان پذیرش کند. طبیعی است نتیجه نهایی نمونه کارهای این پزشک در برخی موارد زیباتر از نمونه کارهای پزشک دیگر باشد. پس در نتیجه عکس قبل دندانها و عکس بعد از انجام زیبایی دندان پزشکی را با هم مقایسه کنید.

نمونه کارهایی که از کل صورت است، شما را به اشتباه می اندازد.به صورت ناخودآگاه ذهن توجه شما را از دندان های فرد به زیبایی صورت وی جلب می کند. هر چه چهره زیباتر باشد، ذهن شما دندانهای وی را زیباتر می بیند . ممکن است به شما اطلاعات اشتباه دهد. پس کافی است نمونه کارهایی را ببینید که فقط دندانهای قبل و بعد فرد را نمایش می دهد.

بهترین دندانپزشک زیبایی در ایران

2- سابقه پزشک : سابقه پزشک در زیبایی دندانپزشکی بسیار مهم است. اگر به دنبال بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران هستید، به دنبال پزشک باتجربه بروید. پزشکی که تجربه کافی برای انجام این کار را داشته باشد.

3-تعداد نمونه کارها : تعداد نمونه کارها بیانگر میزان رضایت مراجعان است. ممکن است تعداد فالوور ها یا ممبرها در پیجی غیرواقعی باشد. اما تعداد نمونه کارها بیانگر سابقه پزشک و میزان رضایت مراجعان است.

4-از افرادی که زیبایی دندانپزشکی نزد دندانپزشک انجام داده اند، سوال کنید. کسانی را که نمی شناسید و نمی بینید بهتر از دوستان و آشنایان شما را راهنمایی می کنند. این افراد را می توانید در رسانه های اجتماعی پزشک موردنظر پیدا کنید. در هایلایت های اینستاگرام معمولا بخشی با عنوان “نظر مراجعان” یا “نظر شما” یا”رضایت مراجعان” وجود دارد. تعداد این نظرات بسیار مهم است . اگر به تعداد کافی نظر وجود دارد می توانید اعتماد کنید . همچنین می توانید از افرادی که نظر خود را گفته اند سوال کنید.